Ubytování v oblastech Dobrošova

Kousek od pevnosti Dobrošov se můžete ubytovat v rodinném penzionu Krásné časy. Penzion disponuje velkou restaurací a ubytování se nabízí v prostorných pokojích a dokonce i apartmánech.

Penzion Krásné časy

Penzion krásné časy v dobrošově

 

Ubytování V Deštné v Orlických horách

Kousek od Dobrošova se nachází známé středisko Deštné v Orlických horách, které patří mezi nejznámější horská střediska v Orlických horách. Typické horské středisko je cílem mnoha turistů nejen v zimě, ale také v zimní sezóně. Celou nabídku ubytování Deštné v Orlických horách si můžete prohlédnou na turistickém portálu Regiontourist.cz. Deštné je vyhledávaným místem také pro výborný poměr ceny a kvality. Příjemné rodinné penziony a horské hotely za super ceny. V zimě patří Deštné mezi nejvyhledávanější lyžařské střediska ať pro sedačkovou lanovku nebo nejdelší sjezdovku. Vydejte se i vy na dovolenou či na zkrácený pobyt do Deštné.

Prohlédněte si nejžádanější ubytování v Deštné:

Penzion Kozi Chlivek

Penzion Kozí Chlívek – Deštné v Orlických horách

Nedávno postavený a velmi pěkný horský penzion s velkou letní terasou a výborným zázemí pro rodiny s dětmi. Naprosto skvěle zařízené pokoje…

Penzion Anička

Penzion Anička Deštné v Orlických horách

Rodinný penzion s hezkým výhledem na hřebeny hor a přibližně 700m do centra Deštné. Levné ubytování a příjemná rodinná atmosféra.

 

Amenity Resort Orlické hory

Hotelový resort naleznete na okraji horského střediska Deštné v Orlických horách. Krytý bazén, venkovní dětské hřiště, prostorné pokoje a apartmány a navíc nově i horské vilky…

Chata Rozárka – Deštné v Orlických horách

Pronájem nádherné chalupy pro 18 osob na hezkém místě v Deštné v Orlických horách

Penzion Srub Karolína

Ubytování ve stylovém srubu přímo v centru Deštné v Orlických horách