Tipy, kde se ubytovat na horách

Společnost Region-tour.cz se specializuje na domácí cestovní ruch s poskytováním kompletních turistických služeb. Z vlastní zkušenosti dobře známe turisticky oblíbené lokality a místa zajímavých a atraktivních výletů. Horský vzduch je v mnoha ohledech srovnatelný s příznivým mořským klimatem a turisté proto často do hor míří. Díky znalosti nabízených ubytovacích zařízení dokážeme pro Vás zajistit odpovídající ubytování a kompletní turistický servis, včetně sestavení bezstarostné dovolené na míru dle Vašich představ.

Dovolená v Krkonoších

Naše nejvyšší hory jsou celoročně ideálním místem pro relaxaci i aktivní trávení volného času a představují ráj pro milovníky lyžování, bílé stopy a horské turistiky. Svůj pobyt si můžete vychutnat v prostředí stylových roubenek, v podhorských a horských chalupách, penzionech, luxusních apartmánech i hotelích. Většina z nich vám kromě kvalitního zázemí nabídne nádherné výhledy. Ubytovat se můžete ve Špindlerově Mlýně či dalších vyhlášených střediscích jako např. v Peci pod Sněžkou, ale dovolenou můžete prožít také třeba v nové stylové roubence v Černém Dole, v horském hotelu ve Velké Úpě, či v některém zařízení, které je doslova na dosah ruky u lyžařských vleků. Krkonoše jsou protkány bohatou sítí turistických cest a na své si tu přijdou i milovníci opravdové vysokohorské turistiky a adrenalinu. Stačí jen vyjít ze svého dočasného domova ven, dobře se rozhlédnout a z nabídky tras a možností vyžití si vybrat to pravé.

Dovolená v Orlických horách

Orlické hory leží na výhodě Čech při hranici s Polskem a návštěvníkům nabízí odpočinek uprostřed malebné přírody. Jsou protkány turistickými trasami a cyklostezkami, nechybí sjezdovky, ani bílé pláně pro lyžaře. V tomto krásném koutu navíc najdete mnoho kulturních památek, malebných lidových stavení i svědků vojenské minulosti, např. pevnost Dobrošov či Hanička. Orlické hory jsou tak skvělým místem pro rodinnou dovolenou se zárukou, že každý její člen si tu najde to své. Za výlety, poznáním i aktivní zábavou můžete zamířit z některého z penzionů v Deštné v Orlických horách. Klid a soukromí vám nabídne stylový objekt v Bartošovicích, odkud je to jen „skok“ do Kladska k našim polským sousedům. P můžeme zařídit například v horském městečku Rokytnice v OH, nebo zde na vaše přání zajistit ubytování v centru na náměstí.

Dovolená v Jizerských horách

Jizerské hory se díky svým rovinatým pasážím těší oblibě u rodin s dětmi, milovníků pohodové turistiky a příznivců cyklovýletů a lyžování. Příjemné ubytování najdete nejen ve známém rekreačním středisku Bedřichov, kde na vás čeká například originální horská lesní chata, ale svou dovolenou můžete prožít v řadě dalších pěkných a klidných míst. V horském středisku Janov nad Nisou je pro vás připraveno komfortní ubytování v prostorných apartmánech i rodinných penzionech s vlídným personálem. V Chrastavě se můžete ubytovat na opravdovém ranči. Dovolenou v Jizerských horách pro vás zajistíme i v oblíbených rekreačních obcích Albrechtice, Dolní Rejdice či v malebné obci Rudolfov a dalších. Stačí si jen vybrat, zda si přejete ubytování s hřištěm pro děti, pohodlné zázemí s bazénem, nebo třeba takové, které umožňuje pobyt se psem, aby na dovolenou mohla vyrazit komplet celá rodina.